Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Strona główna » Blog » Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

18

05.2024

Wykończenie wnętrza mieszkania to złożony proces wymagający przestrzegania określonej kolejności działań. Rozpoczyna się od prac generujących najwięcej nieporządku, takich jak tynkowanie ścian, a kończy na montażu mebli i dekoracjach. Kluczowe etapy wykończenia wnętrz obejmują potynkowanie, pierwsze malowanie, instalację podłóg i wykończenia, jak listwy przypodłogowe. Na koniec następuje tzw. remontowa kosmetyka, włączając montaż drzwi, karniszy, i dekoracji. Istotne jest również staranne planowanie i przestrzeganie ustalonego porządku prac, aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy. Jak to wszystko zrealizować by o niczym nie zapomnieć?

Pracownia Moovin Interiors realizuje proces wykończenia wnętrz według szczegółowo określonych etapów, które zapewniają skuteczność i wysoką jakość końcowego produktu. Proces rozpoczyna się od konsultacji z klientem, co pozwala zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Następnie tworzony jest wstępny projekt, który po akceptacji przechodzi do faz szczegółowego projektowania technicznego. Realizacja projektu obejmuje koordynację prac wykonawczych, aż do końcowego etapu, którym jest nadzór autorski oraz aranżacja wnętrza.

Jeden projekt w Moovin Interiors to około:

  • 57 kontrahentów i dostawców
  • 54 strony dokumentacji technicznej
  • 71 wizyt na inwestycji
  • 301 godzin projektowania
  • 1062 e-maili z kontrahentami
  • 100% kontroli nad budżetem i harmonogramem

Co ważne, w realizacji wspierają nas najbardziej zaawansowane programy do projektowania wnętrz, dzięki czemu unikamy błędów i kolizji. Dla każdego projektu wnętrz realizujemy kompletny model 3d. Wykorzystujemy też nowoczesne rozwiązania project managementowe, co zapewnia pełną kontrolę procesu.

Etapy wykończenia wnętrz, choć mogą wydawać się bardzo szczegółowe i czasochłonne, zaplanowane oraz realizowane z odpowiednim doborem profesjonalistów pomogą zaoszczędzić zarówno budżet naszego klienta jak i zachować jego spokój ducha. 

Może zainteresują Cię także…

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Rynek wykończenia nieruchomości „pod klucz” oferuje zarówno pakiety, jak i usługi niezależnych architektów. Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie przedstawia Klientom dodatkową opcję, która łączy te podejścia, jednocześnie oferując profesjonalny...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Urządzanie pod klucz, które może być sztuką

Urządzanie pod klucz, które może być sztuką

Projektowanie mieszkania jest sztuką Projektowanie mieszkania jest sztuką - ale co dokładnie to dla nas oznacza? Każdy projekt mieszkania, którego się podejmujemy, to jak stworzenie nowego dzieła. To proces, w którym łączymy naszą wyobraźnię, kreatywność i wiedzę...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”