Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Strona główna » Blog » Oferta pakietowa a architekt freelancer

08

05.2024

Rynek wykończenia nieruchomości „pod klucz” oferuje zarówno pakiety, jak i usługi niezależnych architektów. Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie przedstawia Klientom dodatkową opcję, która łączy te podejścia, jednocześnie oferując profesjonalny projekt, najwyższą jakość wykonania oraz ekspertyzę naszego zespołu projektowego.

Pracownia Moovin Interiors wyróżnia się na tle konkurencji swoim kompleksowym podejściem do wykończenia nieruchomości „pod klucz”. Oferuje pełną kontrolę nad budżetem i czasem realizacji projektu, co zapewnia klientom spokój i pewność dotrzymywania terminów.

Projekty wnętrz są tworzone na miarę potrzeb klienta, co pozwala na unikatowość każdej przestrzeni. Dodatkowo, oferujemy nieograniczone możliwości wyboru materiałów, co pozwala na dopasowanie wykończenia wnętrza pomieszczeń do indywidualnych preferencji klientów.

Każdy projekt wnętrza jest dokładnie weryfikowany przez doświadczoną ekipę realizacyjną, co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia.

Sprawdź jakość w mieszkaniu pokazowym

Jako jedyni na rynku oferujemy możliwość samodzielnego sprawdzenia usług naszej pracowni architektonicznej poprzez mieszkania pokazowe.  Wykończone mieszkania z najwyższą starannością, według autorskiego modelu concierge.

Wszystko zaczyna się od projektu wnętrz. Projektujemy wnętrza dostosowując się do indywidualnych oczekiwań klienta. Nasz wszechstronny i zróżnicowany zespół zrealizuje projekt w dowolnym stylu, czego przykład prezentujemy właśnie w ogólnodostępnych mieszkaniach pokazowych.

Może zainteresują Cię także…

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Wykończenie wnętrza mieszkania to złożony proces wymagający przestrzegania określonej kolejności działań. Rozpoczyna się od prac generujących najwięcej nieporządku, takich jak tynkowanie ścian, a kończy na montażu mebli i dekoracjach. Kluczowe etapy wykończenia wnętrz...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Urządzanie pod klucz, które może być sztuką

Urządzanie pod klucz, które może być sztuką

Projektowanie mieszkania jest sztuką Projektowanie mieszkania jest sztuką - ale co dokładnie to dla nas oznacza? Każdy projekt mieszkania, którego się podejmujemy, to jak stworzenie nowego dzieła. To proces, w którym łączymy naszą wyobraźnię, kreatywność i wiedzę...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”