Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Nasz głos podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie

Strona główna » Blog » Nasz głos podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie

01

07.2024

Czerwiec upłynął nam pod hasłem dynamicznych spotkań związanych z 14 Edycją Forum Rynku Nieruchomości, która odbyła się w Sopocie.  

Co było tematyką minionej edycji?

Forum to raj dla deweloperów, doradców, inwestorów, bankierów, wykonawców, architektów, dziennikarzy i analityków. W tym roku rozmawialiśmy m.in. o:

  • Zielonej rewolucji ESG – Czy naprawdę się wydarzy?
  • Sztucznej inteligencji – Gamechanger czy tylko nowa zabawka?
  • Wysokich stopach procentowych – Jak długo jeszcze?
  • Przewidywalności rynku nieruchomości w Polsce – Kiedy w końcu się jej doczekamy?
Nasze spojrzenie na zmiany rynku nieruchomości

Z ramienia MOOVIN Interiors w roli Prelegenta wystąpił Dawid Forysiak, założyciel firmy i trendwatcher. Opowiadał o zmienności rynku nieruchomości premium i o tym, jak się do niej dostosowujemy. Dla nas kluczowe jest podejście wszechstronne, różnorodne i dostosowane do klienta.

Jak pracujemy?

Każdy projekt w MOOVIN Interiors to:

  • 57 kontrahentów i dostawców – tylko najlepsi z najlepszych.
  • 100% odpowiedzialności za harmonogram – dbamy o każdy etap.
  • Pełna kontrola nad budżetem – bez ukrytych kosztów.
  • 54 strony dokumentacji technicznej – zero przypadkowości.
  • 40 wizyt na inwestycji – pilnujemy jakości.
  • 170 godzin projektowania – mnóstwo kreatywności i precyzji.
Technologia w naszych projektach

Nowoczesne technologie to podstawa naszej pracy. Wizualizacje 3D, oprogramowanie, systemy nadzorujące projekt – wszystko to pomaga nam precyzyjnie planować i wizualizować projekty. Dzięki temu nasi klienci dokładnie wiedzą, jak będzie wyglądać ich przyszłe wnętrze mieszkania. Dodatkowo, integrujemy inteligentne systemy zarządzania budynkiem, co zapewnia komfort i oszczędność energii.

Forum w Sopocie pokazało nam, że jesteśmy na dobrej drodze. Ciągle się rozwijamy i dostosowujemy do dynamicznych zmian na rynku. Dążymy do doskonałości, oferując naszym klientom nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard usług, utrzymując niezmiennie rolę lidera w projektowaniu wnętrz luksusowych nieruchomości w Warszawie.

Może zainteresują Cię także…

Top 5 trendów w aranżacji wnętrz luksusowych na 2024 rok

Top 5 trendów w aranżacji wnętrz luksusowych na 2024 rok

Warszawski rynek luksusowych apartamentów w 2024 roku odzwierciedla globalne trendy oraz lokalne innowacje. Przedstawiamy pięć najważniejszych trendów, które dominują w aranżacji wnętrz wysokiej klasy nieruchomości. ___________________________ 1. Zrównoważony luksus...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”