Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Jak przygotować się do spotkania?

Strona główna » Blog » Jak przygotować się do spotkania?

26

01.2023

Kupując mieszkanie lub dom marzeniem każdego właściciela jest mieć piękne i funkcjonalne wnętrze dopasowane do jego stylu życia, podkreślające jego charakter. Decydując się na wsparcie architekta uzyskujemy ogromne wsparcie w procesie planowania przestrzeni. Mimo tego, aby wnętrze spełniało nasze oczekiwania musimy wyposażyć go w niezbędne informacje jak wygląda nasze wnętrze marzeń. Jak przygotować się do spotkania? Jakie aspekty wziąć pod uwagę?

Aby spotkanie zakończyło się sukcesem i architekt mógł zacząć swoją pracę musimy przekazać mu podstawowe informacje o naszych oczekiwaniach. Właściwe przygotowanie do pierwszej rozmowy pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jakim budżetem na wykończenie dysponujesz?

Pierwszym pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć to budżet jaki chcielibyśmy przeznaczyć na wykończenie. Pamiętaj, aby rozejrzeć się po rynku i sprawdzić z jakimi kosztami musisz się liczyć oczekując konkretnej jakości. Na cenę bowiem składają się nie tylko wykorzystane materiały, ale również praca ekip wykończeniowych, praca architekta czy specjalisty od zakupów. Zwróć również uwagę na koszty materiałów. Warto jest zderzyć swoje możliwości finansowe względem oczekiwań wobec wnętrza. Jeżeli nie czujesz się w tym temacie biegle, zapytaj architekta – zwróci Ci uwagę jak na cenę wpływają preferowane przez Ciebie materiały i wspólnie poszukacie optymalnego rozwiązania.

Chcesz wprowadzić zmiany w układzie mieszkania?

Drugim ważnym tematem jest funkcjonalność przestrzeni. Zastanów się ilu pokoi potrzebujesz. Marzysz o oddzielnym pokoju do pracy? Planujesz mieć dzieci? Chcesz mieć oddzielną garderobę? Poinformuj architekta o swoich potrzebach, aby on mógł przedstawić Ci możliwości zmian w układzie wnętrza.

Jaki styl najbardziej Ci się podoba?

Kolejną istotną kwestią jest preferowany przez Ciebie styl i kolorystyka. Lubisz czerń i marzysz o kuchni w tym kolorze? A może myślisz o kolorowej tapecie lub całej ścianie pokrytej lustrem? Nie ma problemu! Idąc na spotkanie warto mieć przygotowane inspiracje, dzięki którym łatwiej zobrazujesz co Ci się podoba.

Daj wyraz swoim pasjom

Nie zapominaj o swoich pasjach i sposobie w jaki najchętniej spędzasz wolny czas. Jesteś audiofilem? A może uwielbiasz urządzać sobie wieczory filmowe? Kolekcjonujesz coś i chcesz to wyeksponować? Zadaniem architekta jest stworzenie projektu dopasowanego do Ciebie, będącego odpowiedzią na Twoje potrzeby, takiego w którym będziesz się czuł jak u siebie.

Podsumowanie

Stworzenie idealnego wnętrza zawiera w sobie wiele aspektów. Kluczem do sukcesu jest współpraca z architektem i znajomość własnych potrzeb. Pamiętaj, że nie na każde pytanie musisz znać odpowiedź. Architekt wytłumaczy Ci różnicę pomiędzy każdym możliwym rozwiązaniem i zarekomenduje najlepsze. Odpręż się i pozwól specjalistom stworzyć wnętrze Twoich marzeń, w którym poczujesz się jak w domu.

Może zainteresują Cię także…

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Wykończenie wnętrza mieszkania to złożony proces wymagający przestrzegania określonej kolejności działań. Rozpoczyna się od prac generujących najwięcej nieporządku, takich jak tynkowanie ścian, a kończy na montażu mebli i dekoracjach. Kluczowe etapy wykończenia wnętrz...

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Rynek wykończenia nieruchomości „pod klucz” oferuje zarówno pakiety, jak i usługi niezależnych architektów. Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie przedstawia Klientom dodatkową opcję, która łączy te podejścia, jednocześnie oferując profesjonalny...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”