Żoliborz, ul. Krasińskiego

Wykończone mieszkanie w nowym apartamentowcu.

Przedmiotem oferty jest wykończony, gotowy do zamieszkania 3 pokojowy apartament w nowej inwestycji dewelopera Budimex na warszawskim Żoliborzu.

Apartament będzie gotowy do zamieszkania pod koniec sierpnia 2018.

Apartament ulokowany jest na pierwszym piętrze z ekspozycją wschód- zachód. Składa się z ponad trzydziestometrowego pokoju dziennego z aneksem kuchennym z którego wychodzi się na jedenastometrowy balkon, dwóch sypialni (11 m2 i 10 m2), z mniejszej wychodzi się na 2,5m2 balkon. Dodatkowo jest pomieszczenie gospodarcze typu pralnia (1,6m2) oraz łazienka(4,5m2).

Niezwykle elegancka kuchnia z centralną wyspą wykończona kamiennym blatem oraz designerska lampa nadają szykownego charakteru. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD marki Bosch i Whirlpool.

W łazience z dużą wygodną wanną wykorzystano sprzęt marki HansGrohe oraz Roca a także zabudowę stolarską nawiązującą wykończeniem do pozostałych elementów mieszkania.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym .

Bezpośrednio przy wjeździe na teren inwestycji znajduje się przystanek autobusowy z którego w godzinach szczytu dojedziemy w 10 minut zarówno do stacji metra Plac Wilsona jak i Dworzec Gdański.