Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Wyjątkowe wykończenia wnętrz w modelu Concierge

Strona główna » Blog » Wyjątkowe wykończenia wnętrz w modelu Concierge

02

02.2024

W dzisiejszych czasach, kiedy personalizacja przestrzeni życiowej jest kluczowym elementem komfortu i luksusu, firma MOOVIN Interiors prezentuje innowacyjne podejście do wykańczania wnętrz.


Indywidualna opieka od pomysłu do realizacji

Jednym z kluczowych punktów oferty MOOVIN Interiors jest model Concierge, który zapewnia kompleksową opiekę nad projektem wnętrza od samego początku. Nie ma już konieczności szukania oddzielnych projektantów wnętrz, architektów czy ekip wykończeniowo-budowlanych. Wszystko to jest zintegrowane w ramach jednego modelu obsługi klienta.

Model Concierge rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, a zespół 6 specjalistów, odpowiedzialnych za różne aspekty współpracy, gwarantuje kompleksowe podejście. Współpracujący zespół architektów specjalizuje się w różnych stylach, co pozwala dostosować projekt do najbardziej wymagającego gustu i potrzeb klienta.

KLUCZOWE FUNKCJE MODELU CONCIERGE

Przemyślane funkcje modelu Concierge stanowią klucz do spełnienia indywidualnych potrzeb, a tym samym zadowolenia klienta:

  • 6-osobowy Zespół Specjalistów: Każdy członek zespołu odpowiada za inną sferę współpracy, zapewniając kompleksową obsługę.
  • Zespół Architektów: Specjaliści w różnych stylach, gwarantujący unikalność efektu końcowego projektu
  • Fotorealistyczne wizualizacje: Precyzyjne wizualizacje pozwalają zobaczyć przewidywane rezultaty jeszcze przed rozpoczęciem prac.
  • Dostosowanie materiałów do budżetu: MOOVIN Interiors oferuje dostosowanie materiałów do oczekiwań klienta na poziomie planowanego budżetu realizacji.

DLA KOGO JEST MODEL CONCIERGE?

Model Concierge jest dedykowany osobom, które chcą powierzyć cały proces wykończenia w ręce doświadczonych profesjonalistów. To rozwiązanie dla tych, którzy szukają pełnego wsparcia i poczucia bezpieczeństwa w procesie aranżacji wnętrz.

ETAPY PROCESU

Proces modelu Concierge obejmuje kilka kluczowych etapów. Szczegółowy opis procesu można znaleźć na stronie Moovin Interiors. Klient może śledzić postępy od inicjacji projektu aż do ostatecznej realizacji.

WARTOŚĆ USŁUGI

Ceny usług w ramach modelu Concierge zaczynają się od 2970 PLN za metr kwadratowy. Końcowa kwota jest uzależniona od wyboru materiałów, co pozwala klientowi kontrolować koszty zgodnie z własnymi preferencjami.

PEŁNE WSPARCIE PROJEKTANTA WNĘTRZ

Projektant wnętrz jest dostępny dla klienta przez cały czas trwania procesu projektowania. Po akceptacji projektu, procesem zajmuje się dział realizacji, pod okiem dedykowanego kierownika projektu.

INTEGRACJA Z PARTNERAMI

Model Concierge oferuje integrację z różnymi markami wnętrzarskimi. Firma pracuje nad Kartą Partnerską, która umożliwi klientom zakup mebli i akcesoriów u partnerów MOOVIN Interiors w atrakcyjnych cenach.

Najbardziej atrakcyjną cechą modelu Concierge jest 100% odpowiedzialności spoczywającej po stronie MOOVIN Interiors. Klient ma pewność, że firma bierze na siebie całą odpowiedzialność za proces projektowo-wykończeniowy, budżet i harmonogram. Dodatkowo, usługa łączy w sobie projektowanie wnętrz z kompleksowymi usługami wykończeniowymi.

Model Concierge oferuje unikalne podejście do wykończenia, integrując wszystkie niezbędne elementy w jedną kompleksową usługę. Dla osób ceniących komfort, wygodę i indywidualne podejście do aranżacji, MOOVIN Interiors staje się synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu.

Może zainteresują Cię także…

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Wykończenie wnętrza mieszkania to złożony proces wymagający przestrzegania określonej kolejności działań. Rozpoczyna się od prac generujących najwięcej nieporządku, takich jak tynkowanie ścian, a kończy na montażu mebli i dekoracjach. Kluczowe etapy wykończenia wnętrz...

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Rynek wykończenia nieruchomości „pod klucz” oferuje zarówno pakiety, jak i usługi niezależnych architektów. Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie przedstawia Klientom dodatkową opcję, która łączy te podejścia, jednocześnie oferując profesjonalny...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”