Wola, ul. Jana Kazimierza

Już w sierpniu odbieramy klucze do 44-metrowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli! Idealny wybór dla osób poszukujących luksusowego apartamentu z krótkim terminem odbioru, wykończonym w standardzie premium!

Mieszkanie na Woli

Nieruchomość zlokalizowana w inwestycji znajdującej się w bliskiej okolicy terenów zielonych, sklepów, restauracji i innych lokali usługowych! Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum, dlatego nie musisz obawiać się odległości i godzin przestanych w korkach.

Dwupokojowe mieszkanie dla singla, małżeństwa i nie tylko!

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez Architekta zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Te 44 m² polecamy parze oraz każdej osobie poszukującej apartamentu wykończonego pod klucz. Już w sierpniu bieżącego roku nasza profesjonalna ekipa budowlana zajmie się montażem indywidualnie zaprojektowanego oświetlenia LED, położeniem naturalnej deski dębowej na podłogę, podłączeniem najwyższej klasy sprzętu AGD i wieloma innymi zadaniami, by wykończyć mieszkanie w najwyższym standardzie premium!

Przed rozpoczęciem prac nieruchomość podlega jeszcze indywidualnym ustaleniom, więc możliwe jest nabycie mieszkania idealnie skrojonego pod swoje potrzeby!

Zadzwoń, chętnie opowiemy Ci o szczegółach!