Centrum, ul. Wolska

Ekskluzywny apartament o powierzchni 71 m², położony w Śródmieściu Warszawy – to kolejny zrealizowany projekt, który już czeka na właściciela, poszukującego wnętrza wykończonego w standardzie premium.

Warszawskie Centrum

Bliskość do centrum gwarantuje świetne połączenie z każdą częścią miasta i pełną infrastrukturą gastronomiczną oraz usługową, co z pewnością ucieszy miłośników tętniącej życiem stolicy. W okolicy 200 metrów oddano do użytku stację metra, co dodatkowo ułatwia komunikację wszystkim mieszkańcom apartamentowca.

Mieszkanie z trzema pokojami o wysokim standardzie

Mieszkanie wykończone w standardzie premium to kolejny atut tej realizacji. Już od wejścia, każdego domownika powita dębowa deska podłogowa oraz dębowe elementy zabudowy ścian, a wnętrze rozświetli wiele skrupulatnie zaprojektowanych punktów świetlnych. Największe wrażenie robi taras o powierzchni aż 22 m², na którym w słoneczny dzień z powodzeniem może zostać zorganizowane niejedno przyjęcie!

Wykończony w wysokim standardzie apartament usatysfakcjonuje osoby ceniące design, jakość oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie idealne zarówno dla młodych rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych inwestorów.