Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Wola, ul. Siedmiogrodzka

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Wola, ul. Siedmiogrodzka

Ten nowoczesny apartament o powierzchni 110 m² znajduje się w dzielnicy Wola (ul. Siedmiogrodzka) na 7 piętrze i posiada aż 4 pokoje, kuchnię połączoną z przestronną strefą dzienną oraz dwie przytulne łazienki.

Wnętrze łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje – sprzyja odpoczynkowi, wspólnemu spożywaniu posiłków czy spotkaniom towarzyskim. Blat kuchenny wykonany ze spieku kwarcowego płynnie przechodzi w lekko podwyższony stół o eleganckim wykończeniu. Na efektowność aranżacji strefy kuchennej składa się podświetlona witryna wykonana z czarnego szkła i piękna biało-czarna płyta.

W mieszkaniu przeważają odcienie beżu i szarości, które budują poczucie przytulności, sprzyjają wyciszeniu i oddaniu się odpoczynkowi w domowym zaciszu.

Apartament wyróżnia się bardzo wysokim standardem wykończenia i rewelacyjną lokalizacją.

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”