Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Wola, ul. Krochmalna

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Wola, ul. Krochmalna

Ciepła elegancja

Zaprojektowane wnętrze mówi wszystko o nowoczesnej aranżacji z klasą. Strefa dzienna to przestronny salon z otwartą na niego kuchnią, które tylko formalnie, dzieli oryginalna, marmurowa wyspa kuchenna. Przytulna w odbiorze przestrzeń salonu, to beże i ciepłe odcienie szarości, uzupełnione naturalnymi fakturami drewna i kamienia. Duże przeszklenia ścian zewnętrznych i ciekawie zaprojektowane lamele pionowe, podkreślają wysokość pomieszczenia.

Jakość jest tu wyczuwalna już od przekroczenia progu. Zarówno wykończenie, jak i sam projekt tworzą wyjątkową przestrzeń, gdzie klasa użytych materiałów, jest doskonałym uzupełnieniem estetyki i ergonomii projektu.

Główna sypialnia to zestawienie kontrastujących ze sobą, eleganckiego szkła i miękkich w odbiorze elementów tapicerowanych. Wyrafinowany balans tych materiałów dodaje piękna i podkreśla wyjątkowość tego pomieszczenia.

Naturalne materiały i ciepłe, nowoczesne materiały to elementy powtarzające się w kolejnych pomieszczeniach tego wyjątkowego apartamentu.

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”