Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Wola, ul. Jana Kazimierza

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Wola, ul. Jana Kazimierza

56-metrowy apartament na Woli to połączenie nowoczesnej aranżacji i stonowanej kolorystyki.

W męskim stylu

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze zostało zaprojektowaliśmy w bardzo stonowanej kolorystyce szarości, przeplatanej czarnymi akcentami widocznymi w wyposażeniu kuchni, oświetleniu i dodatkach. Przemyślaną kompozycję kolorystyczną przełamuje deska trójwarstwowa na podłodze znajdująca się w każdym z pomieszczeń oraz modne lamele drewniane zaprojektowane w łazience i strefie dziennej.

W aranżacji nie zabrakło oryginalnych elementów stawiających kropkę na i. Stąd finezyjne oświetlenie w części dziennej i sypialnianej, długie zasłony i dekoracje lustrzane. Projekt przygotowany z myślą o osobach lubiących ład i spokój we wnętrzu, z tego względu nie odnajdziemy tu krzykliwych kolorów czy zbytniej sztukaterii.

Wyjątkowe materiały

Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie. Wykorzystaliśmy tutaj m.in. deskę trójwarstwową dębową, płytki gresowe i kuchnię na indywidualne zamówienie w pełni wyposażoną w sprzęt AGD.

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”