Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Warszawa, ul. Kłopot

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Warszawa, ul. Kłopot

Czteropokojowy, ekskluzywny apartament o powierzchni ponad 100 m² stanowi wymarzone połączenie luksusu i najlepszej warszawskiej lokalizacji.

Mieszkanie dla miłośnika designu

Wnętrze z dużą ilością światła dziennego zostało dodatkowo utrzymane w jasnej kolorystyce z przewagą bieli i elementów szarości. W całym mieszkaniu utrzymano wysoki standard wykończenia. Podłogę ułożono w jodełkę francuską, która dodaje wnętrzu klasy i wytworności.
W projekcie kuchni postawiono na wyspę zaprojektowaną z wykorzystaniem spieku kwarcowego. Dużą rolę w aranżacji odgrywają wyraziste akcenty kolorystyczne, a klasyczną stylistykę mieszkania podkreślono delikatną sztukaterią, mosiężnymi i złotymi dodatkami.

W projekcie łazienki ważne było zachowanie spójności z resztą wnętrza, dlatego utrzymano kolorystykę szarości oraz pasujące do niej elementy dopełniające aranżacje tj.: stonowane dodatki i oświetlenie.

Apartament w standardzie premium

Mieszkanie przy ulicy Kłopot w Warszawie zostało zaprojektowane w standardzie premium dla miłośników nowoczesnych wnętrz i designu. Oznacza to, że na etapie wykańczania apartamentu użyliśmy najwyższej jakości materiałów zarówno tych służących do wyposażenia wnętrza, jak również wykończeniowych m.in. na podłogi, ściany, etc.

Mieszkanie zaprojektowaliśmy zgodnie z obowiązującymi trendami. Zależało nam na nowoczesnym designie widocznym w zestawieniach kolorystycznych, indywidualnie zaprojektowanych meblach czy wyselekcjonowanej armaturze łazienkowej.

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”