Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Centrum, ul. Wolska

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Centrum, ul. Wolska

Ekskluzywny apartament o powierzchni 71 m², położony w Śródmieściu Warszawy – to kolejny zrealizowany projekt, który już czeka na właściciela, poszukującego wnętrza wykończonego w standardzie premium.

Warszawskie Centrum

Bliskość do centrum gwarantuje świetne połączenie z każdą częścią miasta i pełną infrastrukturą gastronomiczną oraz usługową, co z pewnością ucieszy miłośników tętniącej życiem stolicy. W okolicy 200 metrów oddano do użytku stację metra, co dodatkowo ułatwia komunikację wszystkim mieszkańcom apartamentowca.

Mieszkanie z trzema pokojami o wysokim standardzie

Mieszkanie wykończone w standardzie premium to kolejny atut tej realizacji. Już od wejścia, każdego domownika powita dębowa deska podłogowa oraz dębowe elementy zabudowy ścian, a wnętrze rozświetli wiele skrupulatnie zaprojektowanych punktów świetlnych. Największe wrażenie robi taras o powierzchni aż 22 m², na którym w słoneczny dzień z powodzeniem może zostać zorganizowane niejedno przyjęcie!

Wykończony w wysokim standardzie apartament usatysfakcjonuje osoby ceniące design, jakość oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie idealne zarówno dla młodych rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych inwestorów.

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”