Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Mieszkanie • Centrum, ul. Wolska

Strona główna » Realizacje » Mieszkanie • Centrum, ul. Wolska

Wykończone mieszkanie w nowym apartamentowcu na ul. Wolskiej w Centrum Warszawy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji. Wszystko nowe, świeżo urządzone, nigdy niezamieszkałe!

Standard wykończenia:

  • naturalna deska dębowa, wysokiej jakości płytki, kuchnia wykonana na zamówienie wraz z nowym, pełnym sprzętem AGD.
  • dodatkowo zastosowano nowoczesne rozwiązanie dodające nowoczesności w postaci drewnianych szprosów w salonie oraz sypialni.
  • łazienka wykończona wg. najnowszych trendów.

Mieszkanie narożne o najlepszej orientacji względem stron świata (południe i zachód). Do mieszkania przynależy miejsce garażowe – dodatkowo płatne 46tys. pln.

Świetna lokalizacja:

Bliskość centrum i wszystkich zalet z tym związanych (rozbudowana komunikacja miejska, pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, kawiarnie itp.). W odległości 200m od budynku oddana zostanie nowa stacja metra.

Naprawdę unikat jeżeli chodzi o jakość wykończenia oraz usytuowanie

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Mieszkanie • Mokotów, ul. Pory

Przestronny, dwupoziomowy apartament na warszawskim Mokotowie. Realizacja w nowoczesnym stylu w jasnych barwach. Nad projektem i realizacją wykończenia pracuje 6-osobowy zespół Moovin Interiors.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Wnętrze w stylu nowoczesnym z zachowaniem minimalizmu w kolorach i teksturach. Jasne mieszkanie w warszawskim Śródmieściu Warszawy to projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Mieszkanie • Wola, ul. Ludwiki

Jasne, przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli na osiedlu Apartamenty Ludwiki. Zastosowanie drewnianych desek na podłodze i spieków sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”