Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Dom • Ursynów, ul. Bociania

Strona główna » Realizacje » Dom • Ursynów, ul. Bociania

Przestronny dom ok. 250m2 z ekskluzywnym wykończeniem. Każdy detal zaplanowany z dokładną starannością. Stosowane często w nowoczesnych kuchniach, ryflowanie na wyspie kuchennej nie tylko podnosi estetykę, ale również dodaje tekstury, która może wpływać na odbiór przestrzeni i światła w pomieszczeniu. 

Może zainteresują Cię także…

Mieszkanie • Piaseczno, ul. Mleczarska

Mieszkanie • Piaseczno, ul. Mleczarska

Mieszkanie z piękną, otwartą kuchnią w szarościach. Nowoczesny styl łączy się z klasycznymi rozwiązaniami, które sprawiają, że projekt mieszkania jest ponadczasowy.

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie • Śródmieście, ul. Grzybowska

Nietuzinkowy styl mieszkania w samym Centrum Warszawy. Projekt od początku do końca realizowany w oparciu o konkretne oczekiwania Klienta. Za realizację odpowiada 6-osoby zespół Moovin Interiors.

Moovin Interiors
Zapraszam do kontaktu

Wykończenie mieszkania pod klucz już od 2970 zł za m2

Moovin Interiors oferuje kompleksową usługę wykończenia mieszkania – od projektu po realizację pod klucz.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”