Mokotów, ul. Sobieskiego

Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie mieszkanie liczy 74 m² powierzchni i mieści się w nowoczesnym apartamentowcu klasy premium. Strefę dzienną, dzięki dużym narożnym przeszkleniom, przepełnia duża ilość światła naturalnego. W salonie połączonym z kuchnią zaprojektowano okrągły stół z eleganckimi fotelami wzbogaconymi o granatowe, welurowe obicia i wygodną kanapę, która oddziela część jadalnianą od strefy relaksu.

W apartamencie zaproponowano optymalną w tym układzie – kuchnię otwartą na salon, jednak z wyraźnym podziałem tych dwóch przestrzeni. Nowoczesna, czarna przestrzeń to marzenie wielu miłośników designu. Uwagę zwraca elegancka wyspa kuchenna wykonana z granitu z imponującym przeszkleniem od strony salonu oraz meble zaprojektowanych w spójnej kolorystyce.

Najwyższej jakości materiały

Architekci postawili na wysokiej jakości materiały i efektowne kontrasty. Znajdziemy tu zarówno klasyczny parkiet w jodłę francuską, jak i okładziny z betonu dekoracyjnego. W każdym zaprojektowanym pomieszczeniu znajduje się wiele punktów świetlnych, funkcjonalnych i dekoracyjnych – całość tworzy niezwykły klimat!

Apartament wyróżnia się bardzo wysokim standardem wykończenia, rewelacyjną lokalizacją oraz niezwykle funkcjonalnym układem pomieszczeń.