62 metrowy apartament w Warszawie - Mokotów - ulica Cybernetyki - projekt MOOVIN Interior

Mokotów, ul. Cybernetyki

Marzysz o apartamencie wykończonym pod klucz? Ta oferta może Cię zainteresować! Luksusowy apartament o powierzchni 62 m² na warszawskim Mokotowie, z ogrodem o powierzchni 200 m² już został wykończony!

Warszawa, dzielnica Mokotów

Mokotów jest jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy, usytuowaną w zielonej części miasta, bardzo dobrze skomunikowaną z centrum. Prezentowane mieszkanie zostało zaprojektowane przez Architekta zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, a do mieszkania przynależy bajkowy, 200-metrowy ogród!

Trzypokojowy apartament w standardzie premium

Apartament został wykończony przez profesjonalną ekipę budowlaną. Tę nieruchomość cechuje nie tylko wyselekcjonowany dobór materiałów wykończeniowych, ale także design, jakość i przemyślane rozwiązania projektowe. Od wejścia zaskoczy Cię luksusowe oświetlenie, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, wysokiej klasy sprzęt AGD czy armatura łazienkowa najlepszych producentów z branży łazienkowej. Na podłodze zostanie położona naturalna deska dębowa, gres oraz spieki. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa miejsca garażowe w cenie 29 000,00 złotych za każde z nich.

Moglibyśmy tak jeszcze wymieniać, ale możecie przekonać się sami – zapraszamy do obejrzenia.