Mokotów, ul. Cybernetyki

60-metrowe mieszkanie pełne światła i dodatków to nowoczesna propozycja dla kochających elegancję

W kobiecym stylu

Trzy pokoje na trzecim piętrze – to jasne, pełne światła mieszkanie zaprojektowane w ciepłej kolorystyce i w towarzystwie przytulnych dodatków. Złote elementy i wyposażenie w kolorze pudrowego różu może skraść serce niejednej kobiecie. Przestronna, czysta strefa dzienna została w pełni wyposażona i wzbogacona o oryginalne meble i oświetlenie.

Zdecydowanie w tym mieszkaniu nie brakuje punktów świetlnych, które potęgują uczucie przytulności. Co więcej, tak zaprojektowane oświetlenie pozwala uzyskać taki poziom oświetlenia, na jakim nam zależy w danym momencie. W apartamencie odnaleźć można także bardziej wyraziste akcenty – głęboki granat w części sypialnianej, czy elementy czerni w łazience. Mocniejsza kolorystyka nadaje mieszkaniu charakteru.

Nowoczesny budynek w dzielnicy Mokotów

Apartament jest zlokalizowany w otoczeniu biur w dzielnicy Mokotów. Charakterystyczne dla lokalizacji otoczenie pełne życia, pracy i perspektyw to także punkt wyjścia do komunikacji z każdą częścią miasta. Wszystko za sprawą łatwego dostępu do transportu publicznego, jak i dobrej komunikacji dla osób zmotoryzowanych.