logo
Kto dla Ciebie pracuje?

Poznaj zespół MOOVIN GROUP

Za firmą stoją ludzie. Słyszeliśmy to niejednokrotnie i sami bardzo często to powtarzamy. Relacje są niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup mieszkania, czy też jego wykończenie. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy przedstawić nasz cały zespół, który cały czas się rozwija. Już teraz prowadzimy ponad cztery różne rekrutacje! Nie pozostaje nam nic innego jak się przedstawić!

W MOOVIN GROUP nie ma hierarchii, tu liczy się każdy w takim samym stopniu. Każdy wnosi coś od siebie do firmy. Swoją energię, pomysły. Bez tego nie byłoby tak zgranego zespołu fajnych ludzi.

A więc… poznajmy się!

Dawid Forysiak – główny sprawca całego zamieszania, a więc CEO MOOVIN GROUP. To w jego głowie kilka lat temu pojawił się pomysł na stworzenie firmy, która będzie się specjalizowała w rynku nieruchomości mieszkaniowych. Od zawsze wiedział, które inwestycje są warte uwagi. Skąd to wie? Lata doświadczeń. Jednak wiele codziennych tematów pomaga mu ogarniać Gabriela Kopczyńska – niezawodna Office Manager. Dba o najmniejszy szczegół, nic nie umknie jej uwadze. Dzięki temu cała firma działa jak dobrze naoliwiona maszyna.

I tu się powinniśmy zatrzymać na chwilę. MOOVIN GROUP to trzy brandy, a każdy z nich to osobny zespół. Poznajcie więc MOOVIN INTERIORS na czele z Witomiłem Mendel, Krzysztofem Kamińskim i Szymonem Krukowskim, którzy zajmują się usługą wykończenia mieszkań pod klucz. Panowie czuwają nad najmniejszym elementem. To oni mają kontakt z Tobą, jeśli chcesz zobaczyć jedno z naszych mieszkań, nie ma takiego pytania, na które nie znają odpowiedzi. A to wszystko dlatego, że współpracują ściśle z zespołem architektów na czele z Anną Milczarek, która swoje doświadczenie zdobywała przez ostatnie kilka lat pracując dla uznanych pracowni architektonicznych w Polsce. Nasza Pani architekt jak nikt inny czuwa nad jakością i detalami! W swoich projektach pokazuje, że funkcjonalność idzie w parze z designem. Z każdego wnętrza potrafi wyczarować przestrzeń idealną do życia. Wynika to również z tego, że chętnie wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów. Świetnie wyłapuje trendy i widać to również w projektach w ramach MOOVIN APARTMENTS, nad którymi pracuje razem z Mateuszem Józefowiakiem!

MOOVIN APARTMENTS to mieszkania, które już są przez nas wykończone, więc wystarczy, że wybierzesz metraż oraz lokalizacje a Mateusz podpowie, na co warto zwrócić uwagę i czym się kierować. Jeśli okażę się, że to jeszcze nie jest TO – to wtedy pojawia się Jacek Lenarczyk i prezentuję ofertę MOOVIN SELECT, czyli mieszkań w stanie deweloperskim oraz na Twoją prośbę wyszukuje najciekawsze perełki z warszawskiego rynku nieruchomości.

Jak widzicie MOOVIN GROUP działa niczym system naczyń połączonych. Każdy z każdym współpracuje, żeby wiele procesów było płynnych i spójnych. MOOVIN GROUP to nic innego jak interdyscyplinarność całego zespołu!