Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Architekt wnętrz

Strona główna » Kariera » Architekt wnętrz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie Klienta.
  • Przygotowanie koncepcji projektów wnętrz.
  • Samodzielne przygotowywanie wizualizacji.
  • Samodzielne sporządzanie dokumentacji wykonawczej.
  • Wybór materiałów wykończeniowych i przygotowywanie budżetów.
  • Ścisła współpraca z zespołem realizacyjnym.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Min 5-letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów wnętrz mieszkalnych, w tym wizualizacji oraz dokumentacji projektowej.
  • Obsługa programu ArchiCAD, w tym modelowanie 3D, lub chęć szybkiego nauczenia się – pracujemy w ArchiCAD.
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Opiekę medyczną.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu po okresie wdrożenia.
  • Elastyczne godziny pracy – start między 8:00-10:00, koniec po 8h pracy, czyli między 16:00-18:00.
  • Wsparcie zespołu realizacyjnego.
  • Potrzebne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Więcej informacji o stanowisku pracy

  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem pracy prosimy o przesyłanie CV na adres:

[email protected]

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”