Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Inwestowanie, doradzanie i aranżowanie!

Strona główna » Blog » Inwestowanie, doradzanie i aranżowanie!
Wykończenie mieszkań w Warszawie

25

08.2020

Jak to się stało, że zajmujemy się właśnie nieruchomościami i to nieprzerwanie od 6 lat? Czy nieruchomości to dla nas tylko środek do osiągnięcia satysfakcji finansowej, czy też nasza pasja? Już teraz możemy napisać, że wszystko zaczęło się właśnie od pasji i chęci wyznaczania sobie ambitnych celów. A branża nieruchomości daje nam takie możliwości.

Kiedy w 2014 roku powstawało MOOVIN GROUP mieliśmy ambitne cele, wiedzieliśmy co chcemy robić i jak. Minęło kilka lat, a my mamy na swoim koncie już ponad 200 zrealizowanych transakcji. To nas motywuje, żeby chcieć więcej i więcej.

Rynek nieruchomości warszawskich – czas start!

Dawid Forysiak, który zakładał sześć lat temu MOOVIN GROUP wiedział, że chce zająć się inwestycjami w nieruchomości. Ta tematyka na tyle go pochłonęła, że zaczął z czasem specjalizować się w inwestycjach o podwyższonym standardzie, również z półki premium. A czemu akurat Warszawa? Bo to jest rynek, który czuje najlepiej. Tutaj na co dzień mieszka, ma świetnie rozbudowane relacje i co najważniejsze, wie co się dzieje na lokalnym rynku inwestycji. O wielu, nowopowstałych inwestycjach informowany jest jako pierwszy. Dzięki temu oferta firmy to apartamenty ściśle wyselekcjonowane odpowiadające opracowanemu wewnętrznie systemowi oceny potencjału nieruchomości. Możemy zdradzić, że niezwykle istotna jest dla nas lokalizacja, rozkład mieszkania oraz jego metraż – bo synonimem luksusu jest właśnie przestrzeń. Te potrzeby rozumie nie tylko Dawid, ale i reszta naszego zespołu, którzy tak jak on czują rynek.

Firma to zespół ekspertów i świetnych ludzi

Nie byłoby MOOVIN GROUP, gdyby nie ludzie. Tak jakby nie było wielu firm. Zresztą zwłaszcza w branży nieruchomości to właśnie relacje są podstawą rozwoju biznesu. Budowaliśmy i nadal budujemy zespół w oparciu o kompetencje, doświadczenie i… chemię. Bo zgrany zespół to podstawa rozwoju. Dzisiaj to nie tylko opiekunowie inwestycji, specjaliści ds. sprzedaży, niezastąpiony office manager, ale też zespół architektów. Bo MOOVIN GROUP to coś więcej niż tylko inwestycja w nieruchomości i ich sprzedaż.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Setki spotkań i rozmów z naszymi Klientami zaowocowały nowym pomysłem na powiększenie naszego portfela usług. Od początku skupiliśmy się na inwestowaniu w nieruchomości oraz rozwój naszego działu sprzedaży, który wyszukiwał na rynku najlepsze apartamenty. Postanowiliśmy zrobić krok dalej, tworząc bardziej kompleksową ofertę. W tym celu zatrudniliśmy zespół doświadczonych architektów i uruchomiliśmy nową usługę „apartamenty wykończone pod klucz”. Trzeba przyznać – to był strzał w dziesiątkę. W tej chwili część oferowanych przez nas mieszkań jest już wykończona. Nasi architekci stworzyli funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie wykorzystując przy tym najlepszej jakości materiały. Jeśli natomiast Klient wybierze z naszej oferty mieszkanie, które nie zostało przez nas wykończone – również możemy mu w tym pomóc!   

Nasze życie całkowicie obraca się wokół nieruchomości. My po prostu lubimy to, co robimy!  – Dlatego Klienci tak chętnie sobie nas polecają. A rekomendacje to, jak wiecie najlepsza forma docenienia pracy. Inwestowanie, doradzanie i wykończenie pod klucz to jest coś w czym czujemy się ekspertami!

Może zainteresują Cię także…

Top 5 trendów w aranżacji wnętrz luksusowych na 2024 rok

Top 5 trendów w aranżacji wnętrz luksusowych na 2024 rok

Warszawski rynek luksusowych apartamentów w 2024 roku odzwierciedla globalne trendy oraz lokalne innowacje. Przedstawiamy pięć najważniejszych trendów, które dominują w aranżacji wnętrz wysokiej klasy nieruchomości. ___________________________ 1. Zrównoważony luksus...

Nasz głos podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie

Nasz głos podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie

Czerwiec upłynął nam pod hasłem dynamicznych spotkań związanych z 14 Edycją Forum Rynku Nieruchomości, która odbyła się w Sopocie.   Co było tematyką minionej edycji? Forum to raj dla deweloperów, doradców, inwestorów, bankierów, wykonawców, architektów, dziennikarzy...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”