Moovin Interiors Warszawa
Moovin Interiors

MOOVIN INTERIORS to pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w modelu Concierge dla swoich klientów. Kierujemy się zapałem do projektowania wnętrz, a naszym nadrzędnym celem jest urzeczywistnienie wnętrzarskich marzeń swoich Klientów.

Świadczymy usługi dla tych, którzy chcą powierzyć całe zadanie projektowania i wykonania nowego wnętrza jednemu zespołowi profesjonalistów.

Telefon

+48538116095

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

5 powodów, dla których musisz zobaczyć mieszkanie pokazowe

Strona główna » Blog » 5 powodów, dla których musisz zobaczyć mieszkanie pokazowe

26

01.2023

Podjęcie decyzji o zakupie nowego mieszkania bądź domu to niezwykle ekscytujący moment. Wybieramy lokal, dogrywamy kwestie budżetu, aż wreszcie wybieramy firmę, która ma się zająć wykończeniem naszych wymarzonych czterech kątów. Tu jednak pojawia się istotne pytanie: skąd mam wiedzieć, że mogę tej firmie zaufać?

Zawsze radzimy naszym klientom: zacznij od zobaczenia mieszkania pokazowego. Tylko tak poznasz jakość pracy danego dostawcy.

Czym jest mieszkanie pokazowe?

Mieszkanie pokazowe to lokal, który został wykończony na gotowe – tak, że teoretycznie można się do niego od razu wprowadzić. Nie należy mylić go z showroomem, który jest miejscem przygotowanym marketingowo do prezentowania próbek materiałów. W mieszkaniu pokazowym wszystko zrobione jest tak, jak w rzeczywistości powinno: salon, łazienka, sypialnia, wszystko w jakości, którą potem można jeden do jednego przenieść do Twojego domu.

Dlaczego powinieneś odwiedzić mieszkania pokazowe? Poniżej znajdziesz 5 powodów:

1. Sprawdź jakość dostawcy w prawdziwej realizacji

Zapoznając się z ofertami biur architektury wnętrz, czy ekip remontowych zapewne każda z prezentowanych realizacji była wykonana bezbłędnie, prawda? Niekiedy jednak słowne deklaracje nie mają pokrycia w rzeczywistości. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zobaczyć realizację danej firmy na żywo. Pozwoli to nam uniknąć późniejszego ewentualnego rozczarowania.

2. Poznanie firmę i wartości z jakimi się identyfikuje

Każdą firmę charakteryzują inne wartości, czy model działania. Harmonogram płatności, zakres obowiązków w ramach współpracy, elementy zawarte w wycenie to niezwykle istotne do ustalenia elementy umowy. Podczas spotkania w mieszkaniu pokazowym zapytaj przedstawiciela pracowni o najważniejsze elementy, takie jak higiena pracy, rzetelność ekip, kontrolę nad harmonogramem, czy budżetem.

3. Zderz swój budżet z rzeczywistością

Spotkanie w mieszkaniu pokazowym pozwala też porównać Twoje oczekiwania z potencjalnym rezultatem. Zobaczenie kilku mieszkań pokazowych w różnych wariantach budżetowych pozwoli Ci zrozumieć, czy w planowanym budżecie można zmieścić wymarzone rozwiązania. Myślisz o wyspie kuchennej ze spieku kwarcowego, wokół której Twoi przyjaciele i rodzina będą się delektować samodzielnie przygotowanym posiłkiem? A może Twoje serce zdobyły przepiękne wielkoformatowe płytki o marmurowej strukturze, które pokryją całą łazienkę? Zobacz jak takie rozwiązania wyglądają w rzeczywistości i ile naprawdę kosztowały.

4. Postaw na indywidualnie dopasowaną usługę

Spotkanie w mieszkaniu pokazowym to doskonała okazja, żeby otrzymać indywidualnie dostosowaną poradę i ofertę od dostawcy. Przedstaw reprezentantowi pracowni swój styl życia i potrzeby względem wnętrza jakie się z nim wiążą, elementy wykończeniowe jakie Ci się podobają, udogodnienia na jakich Ci zależy – zasięgnij bezpłatnej porady eksperta, poznając zalety i wady każdego rozwiązania.

5. Poznaj trendy i zainspiruj się

Zastanawiasz się, jak wpleść najnowsze trendy do projektu swojego mieszkania? Marzą Ci się futurystyczne przeszklenia, precyzyjnie zaplanowane punkty oświetlenia, czy perfekcyjnie ukryte sprzęty codziennego użytku? Odwiedzając mieszkanie pokazowe możesz zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami i zastanowić się nad implementacją ich do swojego wymarzonego mieszkania.

Podsumowanie

Możliwość zobaczenia mieszkań pokazowych to bezcenna okazja do zapoznania się z jakością wykończenia pracowni, poznania wartości z jakimi się identyfikuje oraz możliwość zapoznania się i zainspirowania zastosowanymi rozwiązaniami. Korzystając z takiej możliwości zyskujesz spokój, że dokonany wybór pracowni podejmujesz świadomie. Sprawdź czego możesz oczekiwać od pracowni, z którą zdecydujesz się podjąć współpracę.

Może zainteresują Cię także…

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Proces wykończenia wnętrz – o czym musisz pamiętać?

Wykończenie wnętrza mieszkania to złożony proces wymagający przestrzegania określonej kolejności działań. Rozpoczyna się od prac generujących najwięcej nieporządku, takich jak tynkowanie ścian, a kończy na montażu mebli i dekoracjach. Kluczowe etapy wykończenia wnętrz...

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Oferta pakietowa a architekt freelancer

Rynek wykończenia nieruchomości „pod klucz” oferuje zarówno pakiety, jak i usługi niezależnych architektów. Nasza pracownia architektoniczna z siedzibą w Warszawie przedstawia Klientom dodatkową opcję, która łączy te podejścia, jednocześnie oferując profesjonalny...

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

Wizja i realizacja: Gdzie projekt spotyka rzeczywistość

W naszym biurze projektowym każde zadanie traktujemy jako okazję do wykazania się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, która stawia nas na czołowych pozycjach w branży. Dzisiejszy wpis to porównanie wizualizacji projektowych z ich rzeczywistym...

Jako jedyna firma
projektowo-wykończeniowa
w Warszawie posiadamy
mieszkania pokazowe!

– Przyjdź i na własne oczy sprawdź wysoką jakość naszej pracy.

Moovin Interiors to pracownia architektoniczna łącząca projektowanie z wykończeniem wnętrz w unikatowym modelu „Concierge”