Centrum, ul. Wolska

Wykończone mieszkanie w nowym apartamentowcu.

Przedmiotem ogłoszenia jest wykończony, gotowy do zamieszkania czteropokojowy apartament w Warszawskim Śródmieściu, administracyjnie Wola.

Załączone zdjęcia to wizualizacje projektu jest aktualnie tworzony.

Apartament ulokowany na siódmym piętrze, dwustronny z panoramicznym widokiem na Wole z jednej strony (okna pokoju dziennego wychodzą na północ i na zachód), natomiast dwie sypialnie z widokiem na patio o ekspozycji wschód i południe. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, master bedroom (sypialnia z własną łazienką i garderobą), dwóch sypialni, łazienki z wejściem z korytarza, balkonu (6m2) oraz loggi.

Spektakularna kuchnia z centralną wyspą wykończoną kamiennym blatem. Z tego samego materiału jest wykonana przestrzeń robocza. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD marki Bosch i Whirlpool.

Łazienki to przede wszystkim klasyczna elegancja i ponadczasowość. Armatura Hans Grohe, Villeroy&Boch oraz Roca. W łazience przy sypialni znajduje się wanna, natomiast w tej dostępnej z korytarza prysznic typu walk-in z nowoczesnym w formie podtynkowym prysznicem firmy Hans Grohe.

W pokoju dziennym nad wyspą góruje designerska lampa Vertigo o średnicy 140cm wykonana z włókna szklanego.

Do mieszkania przynależą płatne dodatkowo dwa miejsca postojowe oraz bardzo obszerna komórka lokatorska.

W odległości 150m od inwestycji na wiosne 2019 roku zostanie otwarta stacja metra Płocka.

Mieszkanie będzie gotowe do zamieszkania w lipcu 2018.